Vstupné

Vstupenky do parku jsou dostupné online. Pro nákup vstupenek klikněte na tlačítko níže.
Image

VSTUPNÉ

Jednorázové vstupné činí 50 Kč, cena za celoroční permanentku je 500 Kč. Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstup do parku zdarma. Požadavek na vstup s kočárkem je potřeba při nákupu nahlásit. Rybáři platí jednorázový manipulační poplatek 100 Kč při první registraci, pro další období je jim nová permanentka zdarma vyměněná za starou.

Jednorázové vstupné lze zaplatit pomocí mincovního automatu u hlavního vstupu do parku (vhazujte přesnou částku 50 Kč, automat nevrací), nebo v zámecké pokladně v rámci její otevírací doby. Permanentku lze zakoupit výhradně v zámecké pokladně v rámci její otevírací doby.

Příjem z prodeje vstupenek a permanentek do zámeckého parku slouží výhradně k udržování zámeckého areálu, aby byl co nejpříjemnějším místem k návštěvě. Děkujeme za přízeň a přejeme hezké toulání a příjemně strávený čas v zámeckém parku.

KUDY DO PARKU

Hlavní vstup je umístěný přímo na nádvoří zámku a druhý vstup se nachází u Sokolovny. Vstup u Sokolovny je oboustranně přístupný pouze pro držitele permanentek, držitelé jednorázových vstupenek tudy mohou park pouze opustit (z technických důvodů nemají tuto možnost návštěvníci s kočárkem či invalidním vozíkem, protože brána u Sokolovny nedisponuje otevírací brankou, jako je tomu u brány na nádvoří zámku).

Pravidla parku 

Do parku není povolen vstup s jízdním kolem, stejně jako vstup na trávník. Psi musí být v parku vždy na vodítku. Kompletní návštěvní řád parku najdete v prostorách nádvoří zámku.