Svatba na zámku Blatná

Nechte se ve váš svatební den obklopit romantikou a krásou zámku Blatná.

Zámek Blatná zajistí organizaci vašeho svatebního obřadu. Součástí našich služeb je i zajištění květinové výzdoby a dekorace obřadního místa, možnost pořízení svatebních fotografií v interiérech zámku nebo v zámeckém parku, doporučení fotografa. Pro svatebčany rádi zajistíme prohlídku zámku nebo drobné občerstvení v Oh My Deer Café.

Můžete si vybrat z těchto nabízených možností: 

  • zásnuby
  • předsvatební focení 
  • svatební obřad
  • symbolický svatební obřad 
  • církevní obřad 
  • svatební hostina s cateringem v reprezentativních prostorách zámku Blatná

Termíny svatebních obřadů jsou zveřejněny na stránkách města Blatná (klikněte zde) nebo jsou k nahlédnutí v kanceláři matriky. Pro rezervaci termínu svatebního obřadu kontaktujte matriku města Blatná (383 416 204, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

Po celou dobu vašeho svatebního dne na zámku Blatná je přítomna svatební koordinátorka, která se plně zabývá přípravou a organizací svatebního obřadu a dalších objednaných služeb.

Pokud svatební obřad probíhá v exteriéru a počasí tomu nepřeje, přesuneme po vzájemné dohodě obřad do interiérů Starého paláce. 

Vaše automobily můžete zaparkovat na nábřeží zámku v ulici Na Příkopech. Na nádvoří zámku parkovat nelze.

Svatbu na zámku vám můžeme uspořádat od 9 000 Kč bez DPH.    

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 604 112 586, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.