Přednáškové centrum

Přednáškové centrum na zámku Blatná se nachází v historických prostorách Starého paláce. Naše centrum, obohacené o staletou historii a kulturní dědictví, nabízí jedinečné a inspirativní prostředí pro akademická setkání, konference a semináře.
 
Naše přednáškové sály: 
 
Velký sál 
Velký sál se nachází ve 2. patře Starého paláce. Tento majestátní prostor opředený tradicí je ideálním místem pro velké přednášky, prezentace a různá setkání. 
 
Freskový sál 
 Ve Freskovém sále se můžete ponořit do krásy umění a historie. Tento sál je zdobený unikátními freskami z 15. století a je ideální pro setkání, workshopy a semináře. Freskový sál se nachází ve 2. patře Starého paláce hned za Velkým sálem. 
 
Náš specializovaný tým vám pomůže přizpůsobit každý detail vašim specifickým potřebám, od koordinace akce až po zajištění cateringu, a zajistí tak nezapomenutelný a úspěšný zážitek.
 
Komentované prohlídky zámku: Zpříjemněte si návštěvu zámku Blatná prohlídkami s průvodcem, při kterých se seznámíte s jeho bohatou historií, architektonickou nádherou a podmanivým okolím. Ponořte se do příběhů minulosti a zároveň poznejte nadčasovou krásu tohoto pozoruhodného sídla.

Přednáškové centrum na zámku Blatná nabízí výjimečné místo, které inspiruje k objevování a podporuje intelektuální výměnu, ať už se jedná o akademické sympozium, firemní akci nebo kulturní setkání. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste si rezervovali termín a odhalili velkolepost tohoto historického prostředí pro vaši příští akci. Těšíme se na vás na zámku Blatná, kde se každé setkání stane nezapomenutelnou cestou časem.
 
Kontakt:
marketing@castle-blatna.com
739 733 996