Vánoční trhy na zámku Blatná

Sobota 11/12/2021 - neděle 12/12/2021

Zámek Blatná

Vánoce, to nejkrásnější roční období, jsou za dveřmi a my připravujeme tradiční vánoční trhy na zámku Blatná.
 
Poslední dva roky byly přinejmenším náročné a je proto důležité nezapomínat na to, na čem nám nejvíce záleží. Rodina, radostné úsměvy, příjemné rozhovory, smích a přátelé. To je to, co bychom měli oslavovat. Věříme, že se na našich tradičních vánočních trzích budete opět skvěle bavit a zážitky z nich si budete rádi připomínat i v budoucnu.
 
Na letošních trzích najdete stánkaře nabízející svařené víno z různých typů červených vín, na výběr budou také produkty, které vás příjemně zasytí a nezapomněli jsme ani na tradiční vánoční výrobky, které vám či vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři. Událost doplní i program s živou hudbou.
 
Zámek Blatná je architektonickou perličkou, která je obklopena vodou a překrásnou jihočeskou přírodou. Zámecký anglický park je plný potůčků, mostků, cestiček a krásných alejí. Oblíbenou atrakcí je i velké stádo daňků, kteří se volně pasou a jsou velmi krotcí, a také skupinka pávů.
 
Těšíme se na vás 11. a 12. prosince 2021 na našich tradičních vánočních trzích!
 
Informace pro prodejce: Pokud máte zájem zúčastnit se vánočního trhu na zámku Blatná jako prodejce, kontaktujte nás prosím na +420 734 651 505 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zpět k akcím