Kontaktujte nás na +420 383 422 934,  +420 734 651 505, nebo na info@zamek-blatna.cz

    

Svatby

Vkročte do společného života pohádkovou svatbou v romantickém prostředí zámku Blatná. Zámek Blatná zrcadlící se ve vodní hladině Vám nabízí to nejlepší místo k uskutečnění Vašeho společného kroku do života.

 

Pohádková svatba na zámku Blatná

Svatební obřad

 

PARK - Řekněte si své ANO v pohádkovém prostředí zámeckého parku, který je jako stvořený v letních měsících. Cena pronájmu začíná již na 5 000 Kč.

 

Varianty:

Basic

Cena  je 5 000 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu (svatební oblouk, koberec, svatební nábytek, dekorace), přívod elektřiny.

Deluxe

Cena je 7 000 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu ve vámi zvolené barvě, živé květiny, svatební oblouk, koberec, svatební nábytek, dekorace, přívod elektřiny.

 

TERASY REJTOVA PALÁCE

Pronajměte si jednu z nádherných teras Rejtova paláce (Jižní a Horní). Cena  je  7 000 Kč a zahrnuje svatební výzdobu (barva dle vlastního výběru), živé květiny, svatební oblouk, koberec, svatební nábytek, dekorace a přívod elektřiny. Pro větší akce jsou k dispozici vedlejší místnosti (3 000 Kč)

 

KAPLE - Církevní sňatky se konají výhradně v zámecké kapli v Rožmitálském paláci. Cena pronájmu je 5 000 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu.

 

OBRAZÁRNA - Cena pronájmu je 10 000 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu (dekorace, atd., a přívod elektřiny).

 

VELKÝ SÁL V BAVOROVSKÉM PALÁCI

Sál se nachází ve druhém paláci a nabízí kapacitu až 100 lidí. Cena pronájmu je 7 000 Kč a zahrnuje svatební dekoraci.

 

FRESKOVÝ SÁL V BAVOROVSKÉM PALÁCI

Nádherný sál s freskovou výzdobou z konce 15. století se nachází ve druhém patře paláce a nabízí kapacitu až 60 lidí. Sál si můžete pronajmout dohromady s Hlavním sálem. Cena je 9 000 Kč a zahrnuje svatební dekoraci.

 

OBŘADNÍ SÍŇ - Tyto obřady jsou plně v režii Městského úřadu Blatná. Více informací na www.mesto-blatna.cz či tel. +420 383 416 204 (matrikářka Drahomíra Návratová)

 

Vyberte si pro Váš svatební den z následujících možností:

Hostina: Uspořádejte Vaši svatební hostinu v některém ze sálů zámku Blatná. Pro více informací o možných prostorách klikněte zde.

Nabízíme vám další služby:

zajištění fotografa

zajištění kadeřníka

zajištění hudby